Radość z efektów

Naszą największą satysfakcją i dowodem zaufania jest fakt, że większość naszych pacjentów to osoby z polecenia. Dlatego też, nagradzamy naszych stałych pacjentów specjalnym programem rabatowym.

Dlaczego OrtoVia?

APARATY

Podczas pierwszej wizyty, możesz poprosić o pokazanie wszystkich dostępnych w ofercie aparatów, zamków oraz elementów wykorzystywanych w leczeniu.

Aparat STAŁY METALOWY
Aparat STAŁY METALOWY
Praktyczny, najczęściej wybierany wśród Pacjentów aparat, który dzięki kolorowym ligaturom nada barw każdemu uśmiechowi.
Aparat STAŁY KRYSZTAŁOWY
Aparat STAŁY KRYSZTAŁOWY
Dla Pacjentów, którzy cenią sobie komfort i zależy im aby aparat był jak najmniej widoczny.
Aparat Bihelix
Aparat Bihelix
Mocowany na zębach trzonowych Pacjenta na okres około 3 miesięcy. Dzięki niemu dochodzi do poszerzenia szczęki.

Pani doktor to konkretny, rzeczowy specjalista. Córka półtora roku temu zakończyła leczenie ortodontyczne i cieszy się pięknym uśmiechem. Podczas leczenia wizyty przebiegały w miłej atmosferze. W przypadkach “awaryjnych” (np. odklejenie zamka) Pani doktor zawsze znalazła dla niej czas. Od pół roku ja jestem pacjentką Pani doktor i już widzę postępy w leczeniu. Mimo, że nie jest to łatwe leczenie, przy mojej wadzie zgryzu i wieku, to wiem, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo dziękuję i polecam Panią Sylwię Motyl.

Aneta
Pacjentka gabinetu OrtoVia

Materiały

Korzystamy z najlepszych, dostępnych na rynku materiałów.

Radiance Plus® to zamki ortodontyczne zapewniające wyjątkowe rezultaty, o parametrach, z którymi inne zamki ortodontyczne nie mogą się równać. Zamki Radiance najnowszej generacji są mocniejsze i jeszcze bardziej niesamowite niż te poprzedniej generacji. Mają takie ulepszenia, jak: wizualny system umiejscawiania (VPA), dla bardziej precyzyjnego klejenia, a także grubsze i mocniejsze skrzydełka zamka.

Master Series jest uniwersalnym systemem zamków metalowych typu twin, które już od ponad 25 lat sprawdzają się w gabinetach ortodontów. Wszystkie zamki Master Series posiadają zaawansowany technologicznie, wizualnie intuicyjny design, który płynnie współgra z doświadczeniem klinicznym ortodonty. Opatentowany diagonalny tork i anfulacja Master Series sprawiają, że precyzja klejenia staje się łatwym zadaniem, zapewniając wyjątkowe rezultaty z mniejszą ilością dogięć łuku.

Ready To Smile?

Umów się na wizytę!