Master Series jest uniwersalnym systemem zamków metalowych typu twin, które już od ponad 25 lat sprawdzają się w gabinetach ortodontów. Wszystkie zamki Master Series posiadają zaawansowany technologicznie, wizualnie intuicyjny design, który płynnie współgra z doświadczeniem klinicznym ortodonty. Opatentowany diagonalny tork i anfulacja Master Series sprawiają, że precyzja klejenia staje się łatwym zadaniem, zapewniając wyjątkowe rezultaty z mniejszą ilością dogięć łuku.

Radiance Plus® to zamki ortodontyczne zapewniające wyjątkowe rezultaty, o parametrach, z którymi inne zamki ortodontyczne nie mogą się równać. Zamki Radiance najnowszej generacji są mocniejsze i jeszcze bardziej niesamowite niż te poprzedniej generacji. Mają takie ulepszenia, jak: wizualny system umiejscawiania (VPA), dla bardziej precyzyjnego klejenia, a także grubsze i mocniejsze skrzydełka zamka.

BIOMIM to najwyższej jakości zamki metalowe łączące w sobie optymalną konstrukcję z doskonałą precyzją wykonania. Zamki BIOMIM są powszechnie stosowane przez lekarzy-ortodontów na całym świecie. Dostępne są w dwóch wersjach różniących się stopem metalu (Nickel-Light i Nickel-Free) oraz w dwóch wersjach wysokości profilu (Standard i Low-Profile). Zamki BIOMIM to system łączący w sobie wytrzymałość, kontrolę oraz niskie tarcie. Zamki BIOMIM posiadają niższe tarcie i większą wytrzymałość slotu w porównaniu do tradycyjnych zamków metalowych. Dzięki wzmocnionej twardości stopu zamki nie odkształcają się pod wpływem nacisku od strony zgryzowej. Stop zamków BIOMIM Nickel-Free nie posiada w swoim składzie niklu, stop zamków BIOMIM Nickel-Light posiada śladowe ilości niklu nie prezkraczające 3%, dzięki czemu zamki te mogą być użyte u pacjentów podatnych na uczulenia.

 

 

EVRCLEAR LOW PROFILE – monokrystaliczny zamek firmy Ortho Classic jest jednym z najmniejszych zamków estetycznych na świecie. Zamek jest całkowicie przezierny dzięki czemu dopasowuje się idealnie do koloru szkliwa i jest mało widoczny w jamie ustnej pacjenta. Najnowsza technologia zastosowana przy produkcji pozwoliła na stworzenie trwałego zamka o bardzo niskim profilu (2 mm) i gładkich krawędziach podnoszących zdecydowanie komfort pacjenta. Optymalny kształt slotu oraz zredukowane siły tarcia pozwalają na szybkie i zdrowe przemieszczanie się zębów. Baza zamka produkowana techniką RMM tworzy bardzo mocne wiązanie z większością klei dostępnych na rynku i ułatwia bezpieczne odklejanie.

Aparat Bihelix

Mocowany na zębach trzonowych Pacjenta na okres około 3 miesięcy. Dzięki niemu dochodzi do poszerzenia szczęki.

Posiadamy szeroką ofertę aparatów ortodontycznych. Oprócz klasycznych aparatów stałych cienkołukowych- zamki klejone od strony przedsionkowej zębów, dostępne są też aparaty lingwalne, od strony językowej. Oprócz aparatów metalowych, są też aparaty estetyczne(ceramiczne i kryształowe), jak też zamki samoligaturujące. W czasie leczenia może być konieczne dodatkowe użycie aparatu z grupy grubołukowych, stałych-czynnościowych, aparatów służących do rozszerzania szwu podniebiennego, aparatów zewnątrzustnych, miniimplantów ortodontycznych.