Radość z efektów

Naszą największą satysfakcją i dowodem zaufania jest fakt, że większość naszych pacjentów to osoby z polecenia. Dlatego też, nagradzamy naszych stałych pacjentów specjalnym programem rabatowym.

Dlaczego OrtoVia?

APARATY

Podczas pierwszej wizyty, możesz poprosić o pokazanie wszystkich dostępnych w ofercie aparatów, zamków oraz elementów wykorzystywanych w leczeniu.

Aparat STAŁY METALOWY
Aparat STAŁY METALOWY
Praktyczny, najczęściej wybierany wśród Pacjentów aparat, który dzięki kolorowym ligaturom nada barw każdemu uśmiechowi.

Koszt aparatu wraz z założeniem – 2000 zł (jeden łuk)

Cena nie uwzględnia rabatów z obowiązującego PROGRAMU POLECEŃ.

Aparat Haasa
Aparat Haasa
Aparat Hassa jest służy do rozszerzania górnego łuku zębowego. Daje możliwość szybkiego rozsunięcia szczęki, przez co stłoczone zęby maja szanse wrócić na swoje miejsce, bez konieczności ich usuwania. Czas jego noszenia to około 4-6 miesięcy.
Aparat STAŁY KRYSZTAŁOWY
Aparat STAŁY KRYSZTAŁOWY
Dla Pacjentów, którzy cenią sobie komfort i zależy im aby aparat był jak najmniej widoczny.

W zależności od wybranej opcji – od 2600 zł (jeden łuk)

Aparat GMD
Aparat GMD
Aparat Greenfield’a (GMD) służy do dystalizacji zębów trzonowych, czyli do ich osiowego przemieszczenia. Aparat GMD zacementowany jest na 4 pierścieniach – na pierwszych zębach przedtrzonowych oraz pierwszych zębach trzonowych. Przesuwa on zęby nawet o 6 mm. a cementowany jest na ok. 6-12 miesięcy.
Aparat retencyjny - Szyna termoformowalna
Aparat retencyjny - Szyna termoformowalna
Aparat retencyjny (retainer) to rodzaj aparatu ortodontycznego, którego zadaniem jest utrwalenie leczenia ortodontycznego. Jest to niemal niewidoczna nakładka na same zęby, pozbawiona metalowych elementów, w przeciwieństwie do płytki retencyjnej.
Aparat Bihelix
Aparat Bihelix
Mocowany na zębach trzonowych Pacjenta na okres około 3 miesięcy. Dzięki niemu dochodzi do poszerzenia szczęki.

Pani doktor to konkretny, rzeczowy specjalista. Córka półtora roku temu zakończyła leczenie ortodontyczne i cieszy się pięknym uśmiechem. Podczas leczenia wizyty przebiegały w miłej atmosferze. W przypadkach “awaryjnych” (np. odklejenie zamka) Pani doktor zawsze znalazła dla niej czas. Od pół roku ja jestem pacjentką Pani doktor i już widzę postępy w leczeniu. Mimo, że nie jest to łatwe leczenie, przy mojej wadzie zgryzu i wieku, to wiem, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo dziękuję i polecam Panią Sylwię Motyl.

Aneta
Pacjentka gabinetu OrtoVia

Materiały

Korzystamy z najlepszych, dostępnych na rynku materiałów.

Radiance Plus® to zamki ortodontyczne zapewniające wyjątkowe rezultaty, o parametrach, z którymi inne zamki ortodontyczne nie mogą się równać. Zamki Radiance najnowszej generacji są mocniejsze i jeszcze bardziej niesamowite niż te poprzedniej generacji. Mają takie ulepszenia, jak: wizualny system umiejscawiania (VPA), dla bardziej precyzyjnego klejenia, a także grubsze i mocniejsze skrzydełka zamka.

Master Series jest uniwersalnym systemem zamków metalowych typu twin, które już od ponad 25 lat sprawdzają się w gabinetach ortodontów. Wszystkie zamki Master Series posiadają zaawansowany technologicznie, wizualnie intuicyjny design, który płynnie współgra z doświadczeniem klinicznym ortodonty. Opatentowany diagonalny tork i anfulacja Master Series sprawiają, że precyzja klejenia staje się łatwym zadaniem, zapewniając wyjątkowe rezultaty z mniejszą ilością dogięć łuku.

Ready To Smile?

Umów się na wizytę!